Cake Smash Mania - Match 3

Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Cake Smash Mania - Match 3 indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Eşleştirme becerilerinizi kullanarak ilerleyeceğiniz Cake Smash Mania oyununda, platformu temizleyerek yüksek skorlar elde etmeye odaklanın. Cake Smash Mania yeni ve şık bir pasta eşleştirme 3 bulmaca oyunudur. Platformda yer alan öğeler arasından birbirinin aynı olan üç öğeyi eşleştirerek platformu temizlemeye odaklanın. Her yaştan yetişkin veya çocuk fark etmeksizin kullanılabilir. Yepyeni görsel efekt ve oyun deneyimi yaşamak için sizde Cake Smash Mania oyununu Android cihazınıza indirebilirsiniz. Başlaması basit ama ustalaşması zor bir oyun deneyimi için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Her yerde ve her zaman çevrimdışı oynayabileceğiniz zaman sınırlaması yoktur.

Kek ve kurabiyelerle dolu bu harika pasta harikalar diyarında seyahat edin. Pasta yolculuğu boyunca ekmek, şekerlemeler, jöle, sakızlı, çikolata ve rengarenk pastalar iştahınızı artırabilir. Bir seviyeyi geçmek için tüm pastaları eşleştirin ve puanların hepsini toplayın. Aynı renkteki 3 pastayı eşleştirmeniz ve takas etmeniz yeterlidir. Aynı kek ve kurabiyelerden 3 veya daha fazlasını eşleştirerek tatlıyı tatlandırın. Çeşitli ilginç koleksiyon öğeleri ve güçlü aksesuarlar, seviyeleri kolayca geçmenize yardımcı olabilir. 3 veya daha fazla şekerli kek ve kurabiyeyi takas edin ve eşleştirin, her hareketten önce dikkatlice planlamalar yapın. Yeni ödüller kazanmak, farklı seviyelere geçiş yapmak ve aynı zamanda nefes kesen bir deneyim yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur.

Cake Smash Mania indir

Şekerli sakız yapmak için özel eşyaları toplayın ve zor seviyeleri kazanmak için harika güçlendiriciler kullanın. Pastalar, kurabiyeler ve çöreklerin tüm engellerini patlatın. Her şeker seviyesinde 3 yıldız kazanmaya çalışın ve yüksek puanlar alın. Sizi bağımlı kılmak için özel bir günlük görev başlatın. Günlük etkinliklerden milyonlarca bonus almak için her gün oturum açmayı ve şeker şutunuzu almayı unutmayın. Eğlenceli ve harika bir oyun deneyimiyle dolu bağımlılık yapan 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu deneyimi yaşamak için daha fazla beklemenize gerek yoktur. 1000'den fazla şeker seviyesi meydan okumanızı bekliyor. Başlaması eğlenceli ve kolay bir oyun, ancak tamamen ustalaşmak için ödüllendirici bir meydan okuma deneyimi yaşamaya hazır olun.

Yeni kullanıcı arayüzü ve iyi tasarlanmış grafikler üzerine kurulan Cake Smash Mania ile gelişim sağlayabilirsiniz. Her seviyede pasta reçeli, sakızlı ve kurabiye şutu ile lezzetli ve nefis pasta ve lezzetli tatlı setinin her birini eşleştirmeye odaklanın. Süper eğlenceli ses efektleri ve muhteşem animasyonlar üzerine kurulan Cake Smash Mania ile akıllı cihazınızda nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Cake Smash Mania - Match 3 indir